15 TAF-uri -> Forwarder Komatsu 875

15 TAF-uri -> Forwarder Komatsu 875

Firma din Maramureș ce deține 15 TAF-uri a decis să modernizeze flota de exploatare prin soluția cea mai eficientă.

Al 4-lea utilaj livrat prin site-ul www.sculetari.ro! Industria forestieră românească a înțeles că mecanizarea este singura soluție de viitor!

Spor la treabă cu forwarderul Komatsu 875 de 16 tone sarcină de încărcare, care în condițiile din România, are o productivitate medie de 2000 m³/lună.

Clientul știe că Industria nu se oprește! Chiar și în vremuri grele, roata tot se învârte, mai încet, dar se învarte și că societatea are nevoie de lemn și produse din lemn!

Bate palma cu Șerban și te ajutăm să te mecanizezi și să devii firmă de top în sectorul forestier român.

  • Garantăm că utilajul este funcțional la livrare – dacă utilajul nu este funcțional îți returnăm banii!
  • Realizăm intervenția de service în maxim 72 ore – avem o echipă de 7 ingineri și tehnicieni de service cu experiență
  • Livrarea pieselor de schimb în maxim 72 ore de la comandă pentru utilajele Komatsu
  • Îți oferim training pentru operator și în cazul în care nu ai operator, îți găsim noi unul
  • În funcție de vechimea utilajului, oferim garanție pentru componentele principale ale acestuia
  • Factură externă, plata utilajului fără TVA
  • Avantaje financiare, condiții de plată optimizate pentru afacerea ta!

Industria nu se oprește când ai Scule Tari!

Pentru mai multe informații sunați la 0744995450 |

Alser Forest. Soluții forestiere complete.

Data: 
15.12.2022

Galerie

You are here